+90(534)062 8844
info@trendtatil.com

Kurban Bayramı 2011 – Stubai Sezon Açılışı

TRENDTATIL.COM STUBAI 2011

KURBAN BAYRAMI AVUSTURYA STUBAI SNOWBOARD ve KAYAK TURU

5 GECE 6 GÜN KONAKLMA + ULAŞIM + TRANSFERLER + SKI PASS + ŞEHİR GEZİLERİ + ALAN VERGİLERİ + SEYEHAT SAĞLIK SİGORTASI + YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI

2 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI 785 EURO.

BONUS CARD ve WORLD CARD 6 TAKSİT ÖDEME SEÇENEKLERİ İLE.

GİDİŞ TARİHİ: 04.11.2011
DÖNÜŞ TARİHİ: 09.11.2011
ÜLKE: AVUSTURYA
BÖLGE: STUBAI BUZULU / Neustift Bölgesi
YÜKSEKLİK: 3204 metre.
SNOWBOARD SEZONU: 8 AY.
SNOWPARK: VAR.
SKIPASS: TEK BIR SKIPASS İLE TUM TESİSLERDEN YARARLANABİLİYORSUNUZ.

HOTEL: ACTIVEHOTEL BERGKONIG / Neustift Bölgesi
TESİS: 4 YILDIZ
KONAKLAMA TİPİ: AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI ve AÇIK BÜFE AKŞAM YEMEĞİ.
SKIPASS: TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
UÇAK: SUN EXPRESS HAVAYOLLARI İSTANBUL – MÜNİH – İSTANBULGİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
TRANSFER: MÜNİH – STUBAI – MÜNİH TRANSFERLERİ TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
SEYEHAT SAĞLIK SİGORTASI: PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI: TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
ALAN VERGİLERİ: TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.
ŞEHİR GEZİLERİ: MÜNİH ŞEHİR TURU GEZİSİ VE INNSBRUCK ŞEHİR TURU GEZİSİ TUR PAKET FİYATINA DAHİLDİR.

I. GÜN / 04.11.2011

Sabah saat 08:30’da İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında ki buluşmamızdan sonra yurtdışı çıkış pullarınızın dağıtımı ve pasaport kontrolunun ardından uçağımıza yerleşiyoruz. Herhangi bir rötar veya aksi bir durumun olmaması halinde saat 13:30 da Münih’e iniyoruz. Vize kontrol işlemlerinin sona ermesi ile birlikte Münih şehir turumuza başlıyoruz. Münih şehir turunda başlıca göreceğimiz yerler;

Münih BMW Otomobil Fuarı
Münih Olimpiyat Parkı ve Olimpiyat Stadyumu
Bayern Münih Alianz Arena
Neuschwanstein Şatosu
Deutche Museum

Buraları gördükten sonra transfer aracımıza binip Avusturya’ya doğru hareket ediyoruz. Avusturya sınırlarına girdikten sonra önce Insburk akebinde Stubai Neustift Bölgesi’ne varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Neustift Bölgesi bu bölgedeki en güzel gece kuluplerinin ve eğlencenin bulunduğu yerdir. Cuma ve Cumartesi akşamı çılgın winter partileri ile ünlü olan bu bölgede SBM Welcome Party’mizi gerçekleştiriyoruz.

II GÜN // 05.11.2011

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından 4 günlük sınırsız skipasslerinizin dağıtımı ve 4 gün boyunca kilometrelerce uzun pistlerde kayak ve snowboardun keyfini çıkarıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeğinin ardından Cumartesi akşamında Neustift partilerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

III GÜN // 06.11.2011

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tüm gün yine snowboard ve kayak yapıyoruz. Akşam yemeği açık büfe olarak otelimizde.

IV. GÜN // 07.11.2011

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tüm gün yine snowboard ve kayak yapıyoruz. Akşam yemeği açık büfe olarak otelimizde.

V. GÜN // 08.11.2011

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tüm gün yine snowboard ve kayak yapıyoruz. Akşam yemeği açık büfe olarak otelimizde.

VI. GÜN // 09.11.2011

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Insburk şehir merkezi gezimizde şehri dolaşıyor Avusturya markası olan ve snowboard camiasının en büyük markalarından biri olan Burton’un merkezi Insburk’ta bulunmaktadır. Burton’un dizayn merkezi ve en büyük shopu burada yer almaktadır. Ardından hayvanat bahçesi gezisi, Insburk merkezindeki atlama rampaları vb. değişik yerleri görme şansını yakalayacaksınız.
Insburk gezisinin ardından Münih’e hareket ve saat 14:25 uçağı ile ülkemize dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Herhangi bir rötar veya aksi bir durum olmaması halinde saat 17:55’de Sabiha Gökçen Havalimanına iniyoruz.

Bir cevap yazın