+90(534)062 8844
info@trendtatil.com

WHITEFEST 2023

OtellerFiyatlarEğlenceUlaşımKayıt

Gençlerin eğlence dolu dinlencesi WHITEFEST başlıyor! Kış tatillerinin yerinde duramayan organizasyonu WHITEFEST, yine birbirinden renkli sanatçıları, geceyi ateşleyen DJ’leri, muhteşem tesisleri ve unutulmaz partileriyle ayaklarını yerden kesecek!

Şimdi söyle bakalım; Türkiye’nin en büyük gençlik festivalinde gönlünce eğlenmeye ve Uludağ’ı sallamaya hazır mısın?

WHITEFEST Nedir?

Whitefest her sene üniversite ara dönemlerinde 3 periyot halinde Uludağ’da gerçekleşen Türkiye’nin en büyük gençlik festivalidir.

24 şehir, 90 üniversite, 164 kampüste, 12.000’den fazla üniversite öğrencisi ve 400 aktif satış temsilcisi ile tüm gençleri bir araya getirir.

120 Saat boyunca sınırsız eğlence sunar. Türkiye’nin en büyük kayak ve eğlence merkezinde, Türkiye’nin en büyük sanatçıları ile gençleri buluşturur.

Türkiye’nin en büyük tur operatörü Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel farkı ve güvencesi ile Whitefest, festivalden daha fazlasını verir.

Geçmiş Yıllar

WHITEFEST 2012WHITEFEST 2011WHITEFEST 2010WHITEFEST 2009WHITEFEST 2008WHITEFEST 2007WHITEFEST 2006WHITEFEST 2005

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden sıklıkla aldığımız soruları bu sayfada topladık. Yine de aklınıza takılan bir şey varsa bizi hemen arayabilirsiniz 🙂 05340628844

WHITEFEST ne zaman başlıyor, en son ne zaman başvurabiliriz?

Festivalimiz bu sezon 2-6 Şubat, 6-9 Şubat ve 9-13 Şubat 2020 tarihleri arasında, 3 gece 4 gün ve 4 gece 5 gün konaklama seçenekleriyle gerçekleşecek. Kontenjanlarla sınırlı olan organizasyonumuza geç kalmadan, erken rezervasyon fırsatlarımız ile yer ayırtmak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

WHITEFEST’e hangi oteller dahil?

Katılımcılarımızın deneyimlerini ön planda tutarak, Uludağ’ın en gözde ve konforlu tesislerini sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu sezon festivalimize dahil olan otelleri incelemek için tıklayın.

WHITEFEST’te bu sene hangi sanatçılar var?

Geniş sanatçı kadromuzun konserleri, sponsorlarımızın birbirinden eğlenceli etkinlikleri, kar üstünde Afterski partylerimiz ve daha fazlasına çok yakında, etkinlik programımızdan ulaşabilirsiniz.

WHITEFEST fiyatları ne kadar?

Herşey dahil konseptiyle sunduğumuz otellerimizin fiyatları, katıldığınız tarih aralığına ve oda tipine göre değişiklik gösteriyor. Fiyat listesine ulaşmak için tıklayın.

WHITEFEST’e kimler katılabilir?

Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen festivalimizde, herhangi bir yaş ya da öğrenci olma şartı yoktur. Herhangi olumsuz bir durumun yaşanmaması için, profesyonel rehber ve güvenlik kadromuz ile tur boyunca gerekli önlemleri alıyoruz.

Uludağ’a nasıl geleceğiz?

İstanbul, Ankara ve İzmir’den son model lüks ve belgeleri tam olan otobüslerimiz ile sizleri alıp, otelinizin önüne kadar getiriyoruz. Dönüş de aynı şekilde oluyor. Kalkış noktalarımızı, saatlerini ve yol tarifleri için burayı tıklayarak ulaşım detaylarını inceleyebilirsiniz.

Uludağ 1. bölge ve 2. bölge arasında ne fark var? Ücretsiz Shuttle servis var mı?

Uludağ Oteller Bölgesi, 2 bölümden oluşmaktadır. Otellerimizin ve pistlerin bazıları 1. bölgede, diğerleri de 2. bölgede yer almaktadır. Eğlence neredeyse siz de orada olun diye, aralarında yaklaşık 5 dk. mesafe bulunan bu bölgeler arasında, ücretsiz shuttle servislerimiz bulunmaktadır. Ayrıca birleşik skipass sistemine sahip olan Uludağ pistlerini kullanarak, bölgeler arası kayak yapmanız da mümkün.