+90(534)062 8844
info@trendtatil.com

Ulaşım

OtellerFiyatlarEğlenceKayıtİletişim

WHITEFEST 2020, eğlenceye yolda başlayıp, otelinizin önüne kadar gidebileceğiniz lüks ve yeni otobüslerimizle daha da keyifli!

Ulaşım hizmetimizden yararlanacak olan misafirlerimiz için kalkış noktaları ve saatleri aşağıdaki gibidir. Belirtilen saatlerden önce alanlarda hazır bulunmanızı rica ederiz.

6 OCAK’a kadar erken rezervasyon yaptırın,
Gidiş-dönüş %50 indirimli ulaşım fırsatını kaçırmayın.

KALKIŞ NOKTALARI

İSTANBUL (6 Ocak’a kadar %50 indirimli Gidiş + Dönüş 180 TL)

06:00 – Merter Metro İspark (E5 Migros Yanı)

07:00 – YTÜ Beşiktaş Yıldız Camii Önü (Denize bakan tarafında, büfe yanındaki otopark)

08:00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi (Yanındaki otoparktan)

ANKARA (6 Ocak’a kadar %50 indirimli Gidiş + Dönüş 200 TL)

04:00 – Bilkent Go-Kart Önü

İZMİR (6 Ocak’a kadar %50 indirimli Gidiş + Dönüş 220 TL)

05:00 – İzmir Alsancak Atatürk Lisesi Önü

– Tur otobüslerimizi kullanacak olan misafirlerimiz, rezervasyon sırasında ulaşım kaydı yaptırmayı unutmayın.

– Kalkış günü ve tur boyunca, her türlü bilgi ve talepleriniz için 0534 062 88 44 numaralı hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Kendim Gelmek İstiyorum

Denizyolu :

Istanbul Yenikapı’dan Bursa ve Yalova’ya; Pendik’ten Yalova’ya feribot seferleri mevcuttur. Yalova’yı tercih ederseniz (1 kişi + 1 otomobil PROMO bilet 69 TL) indikten sonra önce Bursa’ya ulaşmak için 50 dakikalık bir yolculuk yaparak buradaki Çekirge Kavsağı’ndan Uludağ istikametine ayrılıp Uludağ’a ulaşabilirsiniz.
– Bursa’yı tercih ederseniz; Mudanya’ya gelen feribottan (1 kişi + 1 otomobil PROMO bilet 107 TL) indikten sonra 15 dakikalık bir yolculuk sonrası Bursa‘ya ulaşabilir ve Uludag’a daha çabuk varabilirsiniz
– Eskihisar, Topçular arası feribot ise (Tek otomobil 50 TL) diger bir alternatiftir. Çok sık olması sebebiyle genelde tercih edilen bu feribotu kullandığınızda Topçular Iskelesi’nden Yalova’ya 10 dakikalık ekstra bir mesafeyi kat ettikten sonra Yalova, Bursa üzerinden Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Karayolu:

TEM otoyolu gişelerden yaklaşık 90 km sonra Yalova-Bursa ayrımından ayrılarak körfezi geçip Yalova’ya, oradan 60 km sonraysa Bursa’ya ulaşabilirsiniz. Çekirge Kavşağı’ndan Uludağ tabelalarını takip ederek Uludağ’a ulaşabilirsiniz.

Ankara’dan Ulasim:

Ankara’dan önce Eskisehir yoluna çıkıp Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Bozüyük, İnegöl istikametinde devam ederek Bursa üzerinden Uludağ’a ulasabilirsiniz.

FESTİVAL ALANI KROKİ